איבזור רכבי סוזוקי

//איבזור רכבי סוזוקי
איבזור רכבי סוזוקי2018-11-12T17:05:48+00:00

אביזרים ותוספות לרכבי סוזוקי

אחת ההנאות של בעלי רכבי סוזוקי הוא האפשרות להוסיף לרכב מגוון רחב של אביזרים ותוספות, בין האביזרים המובילים ניתן למצוא:

גגונים וסולמות לרכבי שטח – אחד הייעודים של רכב שטח הוא נסיעה בשטח ויכולת להיות בשטח זמן רב, בכדי ולהקל על השהיה בשטח נדרש מקום אחסון רב ברכב, מקום שבו נוכל לאחסן את כל הציוד הדרוש ליציאה לשטח, אחד הפתרונות הטובים ביותר הוא הוספת גגון לרכב, כאשר מדובר ברכבי שטח מתוצרת סוזוקי הגגון הוא הפתרון הטוב ביותר, כיום ניתן להוסיף במוסך סוזוקי לרכב מגוון רחב של גגונים בגדלים ובעיצובים שונים.

מגרות לרכבי שטח – הוספת מגירות לרכבי שטח הופכת לפופולארית יותר ויותר בקרב בעלי סוזוקי, המגירות מאפשרות תוספת של מקום אחסון בטוח עבור הציוד שברשות הנהגים, לרוב ימוקמו המגרות בחלקו האחורי של הרכב, בעזרת המגירות ניתן להתמצא ביתר קלות בשלל הציוד המלווה אותנו ביציאתנו לשטח.

מתקנים לארגז כלים – לארגז הכלים תפקיד מכריע בכל פעם שאנו יוצאים לשטח, בכל מקרה של תקלה יבוא ארגז הכלים לעזרתנו, אחת התוספות החשובות ביותר שניתן להוסיף לרכב השטח הוא מתקן ייעודי לארגז הכלים, המתקן יבטיח שלא תשכחו את הארגז בפעם הבאה שבה אתם יוצאים לשטח.

מתקנים לגלגל רזרבי – הגלגל הנוסף ברכב הוא לעיתים הסיכוי היחיד שלנו לסיים את האתגר שהצבנו מולנו בטבע כחלק מבטיחות רכבי סוזוקי, כיום ניתן למצוא מבחר מתקנים המיועדים לגלגל הרזרבי, מתקנים אלו עשויים לרוב מברזל מגולוון והם מחוברים לחלקו האחורי של הרכב.

מדרגות לרכב – מדרגות לרכב מאפשרות גישה נוחה לתא הנוסעים, המדרגות מאפשרות הגעה בטוחה של הנוסעים ברכב לתא הנוסעים, כיום ניתן להתקין מדרגות רגילות ומדרגות מתקפלות לרכב.

ההבדל העיקרי בין הרכבים

אבזור רכבים הוא עולם ומלואו, מדי יום נוספים יותר ויותר מכוניות אל הכבישים כאשר כל ההבדל בניהם היא רמת האבזור ברכב, התקנה נכונה של אביזרים יכולה לשדרג בצורה ניכרת את חווית הנהיגה שלנו.

למידע נוסף השאירו פרטים ונציגינו יענה בהקדם

המלצה לחברה להשכרת רכבים – בסט קאר >

התקשרו עכשיו
צרו עמנו קשר
צור קשר