יתרונות מוסך מורשה סוזוקי

//יתרונות מוסך מורשה סוזוקי
יתרונות מוסך מורשה סוזוקי2018-12-30T12:29:33+00:00

טיפול במוסך מורשה

כל בעל רכב נזקק מפעם לפעם להגיע עם רכבו למוסך, בין אם מדובר בטיפול תקופתי או בתיקון חירום עומדות בפני בעל הרכב שתי אלטרנטיבות לתיקון הרכב, הראשונה היא הגעה למוסך מורשה והשנייה היא הגעה למוסך המתמחה בטיפול בכל כלי הרכב, טיפול במוסך מורשה מבטיח שהרכב יחזור למצבו בדיוק כמו ברגע שבו הוא עזב את המפעל, במוסך מורשה כל החלפים הם מקוריים והתיקון מבוצע על ידי צוות טכנאים שהוסמך על ידי יצרנית הרכב, כמובן שהאפשרות הנ"ל הינה האפשרות הטובה ביותר.

יתרונות מוסך מורשה סוזוקי

ופנר שירותים לרכב בע"מ מציעה ללקוחותיה את השירותים הבאים:

מכונאות רכב – מחלקת המכונאות של מוסך שירותים לרכב אחראית לטיפול במערכות המכאניות של הרכב כדוגמת המנוע, מערכות ההיגוי והשליטה ועוד, עיסוק במכונאות רכב דורשת ידע רב בפרט כיום כאשר כל המערכות המכאניות נשלטות על ידי מערכות מחשב אלקטרוניות.
חשמל רכב – מערכות החשמל ברכב שולטות כיום על כל היבט של הנסיעה החל ממערכות בקרת הנסיעה ועד למערכות מיזוג הרכב, טיפול במערכות החשמל דורש ידע, ניסיון והיכרות מעמיקה עם כל מערכת ומערכת.
צוות החשמלאים שלנו הוסמך על ידי יצרנית הרכב לטיפול יסודי ומעמיק בכל תקלה במערכות החשמל, בעזרת ציוד בדיקה מיוחד יכולים החשמלאים לאתר כל תקלה ולפתור אותה כך שהיא לא תשוב בשנית.
מיזוג רכב – בימי הקיץ החים רק המחשבה על נהיגה ברכב ללא מיזוג יכולה לגרום לאגלי זיעה לבצבץ על המצח, ופנר שירותי רכב בע"מ מתמחה בתיקון מערכות מיזוג אוויר לרכב, בין אם מדובר בהוספת גז או בהחלפת אחד הרכיבים במוסך שירותי הרכב תוכלו ליהנות משירות מהיר, איכותי ובעיקר מקצועי.
פחחות וצבע – כמו כל מכונה גם הרכב חשוף לפגעי הזמן, מכות וחבלות שספג הרכב במשך הזמן והופעת חלודה הם בסימנים העיקריים למפגעים אלו.
מוסך שירותי הרכב מציע ללקוחותיו שירותי פחחות וצבע מתקדמים שיבטיחו שהרכב יחזור למראהו כאילו זה עתה הוא יצא מהמפעל.
דיאגנוסטיקה – חלק גדול בהצלחה בתיקון תקלה הוא אבחון נכון של מהות התקלה.
שירותי רכב בע"מ מעמידה לרשות לקוחותיה מרכז דיאגנוסטיקה מתקדם, בעזרת ציוד בדיקה מתקדם וצוות מנוסה ומיומן מאותרת כל תקלה במהירות ובמקצועיות.
התקנת אביזרים – יש הטוענים כי האביזרים המשלימים אותם אנו מוסיפים לרכב יכולים לשדרג את חווית הנסיעה יותר מכל דבר אחר.

מוסך ופנר שירותים לרכב בע"מ ומוסך סוזוקי בתל אביב מתמחים בהתקנת כל סוגי האביזרים, בין אם מדובר באביזר מכאני או חשמלי צוות המומחים של המוסך יתקינו במהירות ובמקצועיות.

למידע נוסף השאירו פרטים ונציגינו יענה בהקדם

התקשרו עכשיו
צרו עמנו קשר
צור קשר