מכשירי תנועה

/מכשירי תנועה
מכשירי תנועה2017-07-31T15:49:54+00:00

מוסך מורשה מכשירי תנועה

ופנר שירותים לרכב הינו מוסך מורשה מכשירי תנועה המציע לכל הנהגים היושבים מאחורי הגה מתוצרת חברת סוזוקי, קרייזלר, ג'ים ודודג' את הטיפול הטוב ביותר שניתן לקבל, המוסך מספק חבילת שירותים המקיפה כל אלמנט וכל פריט ברכב.

השירותים אותם מספקת החברה הם:

מכונאות רכב – כל בעיה הקשורה למערכות המכאניות של הרכב תבוא על פתרונה במהירות ובמקצועיות תוך חקירה מלאה של הסיבה לתקלה והדרכים למנוע אותה בעתיד, צוות המכונאים הוסמך לעבודתו על ידי יצרנית הרכב והוא בעל היכרות מעמיקה עם מבנה הרכב והמערכות המכאניות.

חשמל רכב – החשמל הלך ותפס תפקיד משמעותי ברכב לאורך השנים, כיום רכב שעל ליקוי במערכת החשמלית משול לרכב שלא ניתן לנסוע בו, המערכות החשמליות של ימינו שולטות על כל אספקט של הנסיעה ובלעדיהן הרכב אינו מסוגל לפעול.
מחלקת חשמל רכב של מוסך מכשירי תנועה מתמחה בתיקון מערכות חשמל, צוות הטכנאים הוסמך והורשה לעבודתו על ידי יצרנית הרכב והניסיון בו הם מחזיקים הוא גדול ורב.
המחלקה מציעה גם מבחר מצברים באיכות גבוהה מאוד.

מחלקת צמיגים – המחלקה זו תוכלו לרכוש מערכות צמיגים חדשות לרכבכם, לבצע כיוון ואיזון גלגלים ולתקן תקרים. כל הצמיגים המוצעים למכירה הם צמיגים מקוריים המתאימים לרכב כמו כפפה ליד.

מחלקת מיזוג אוויר – כיום קשה לרובנו להיזכר בזמנים שבהם לא היה מזגן ברכבים, בימי הקיץ החמים משימת הנהיגה הופכת לקשה ומאתגרת יותר ברכבים שבהם המזגן אינו פועל כנדרש, מחלקת מיזוג האוויר מציעה שירותי תיקון למזגן הרכב, הצוות המנוסה והמקצועי יאתר את הבעיה תוך מספר דקות ויפעל לתיקונה מהר ככל האפשר.

מחלקת דיאגנוסטיקה – במחלקה זו מתבצע אבחון לרכבים שמגיעים, בעזרת ציוד בדיקה מיוחד ניתן לקבוע בדיוק מהו מצבו של הרכב, אילו נקודות יש לחזק ואילו פעולות יש לבצע כדי לשמור על הרכב בכושר.

מחלקת פחחות וצבע – אחד הדברים הכואבים לכל בעל רכב הוא לגלות שריטה או מכה חדשה על פני הרכב, מכות אלו פוגעות ביופיו של הרכב וכן מורידות מערכו.
מחלקת פחחות וצבע של מוסך מוסמך מכשירי תנועה מתמחה בתיקון חיצוני של פני הרכב, בכל מקרה של שריטות, חבלות והופעת חלודה יפעל צוות הפחחים לתיקון הליקוי והחזרת הרכב למראהו בדיוק כפי שיצא מהמפעל.

למידע נוסף השאירו פרטים ונציגינו יענה בהקדם

Call Now Button
צרו עמנו קשר
צור קשר